جشنواره خوارزمی
مارس 6, 2018
نتایج پایه نهم دبیرستان دخترانه رفاه شرق در امتحانات نهایی
ژوئن 20, 2018

هدیه بهار (یادداشت مدیر)

سال نو فرا می رسد و بهار را به ما هدیه می دهد گلها روییدن را آغاز می کنند و جهان نو بودن را.
در آغاز همه ی خوبیها همراه با گردش روزگار وجودمان سرشار می شود از طراوت، از مهر، از خوبی و . . . دوست داریم همیشه بهار باشد و طراوت بهار در همه ی لحظات زندگیمان جاری باشد.

همزمان با تحویل سال نو کدورتها، کینه ها، حسادتها و . . . را دور می ریزیم و سالی را آغاز می کنیم پر از زیبایی، در سبدهای دوستی مان مهر را هدیه می دهیم و با پشتکار و تلاش و اراده در کوره راه های سخت زندگی با سلاح ایمان و علم به پیش می رویم تا جهانی بسازیم پر از زیبایی، پر از بهار.
خوش به حال شما که اول راهید و می توانید سوار بر اسب رویاهایتان به همه ی آنچه برای ما دست نیافتنی است دست یابید.
امیدوارم امسال بهترین سال و سال های بعدی که از پی هم می آیند هر کدام از سال قبل بهتر باشد و دفترچه ی خاطراتتان را برگ های زرینی از بهار های زیبا، از تصمیم های خوب، از دوستی های قشنگ و . . . زینت بخشد و با سرافرازی و سربلندی رسیدنتان را به قله ی زیبایی ها جشن بگیرید و درس های زیبای خوب زیستن و خوب ماندن را به آیندگان تعلیم دهید.
ما بزرگترها سال که نو می شود دلمان تنگ می شود برای نوجوانیمان، برای سالهایی که می توانستیم تصمیم های زیبا بگیریم و می توانستیم آرزوهای بزرگ داشته باشیم و می توانستیم هر آنچه را که می خواهیم از نو بسازیم.
حالا شما هستید با همه ی توانایی هایتان و می دانیم با نیروی اراده دنیایتان را خواهید ساخت. دنیایی پر از زیبایی، پر از نور، پر از ایمان و پر از همه ی خوبی ها و ما با سرافرازی دنیایی را می نگریم که فرزندان عزیزمان ساخته اند و به شما افتخار خواهیم کرد.
خداوندا دستان نیازمان را تنها به سوی تو بلند می کنیم و تنها از تو می خواهیم که دختران ما را در این جاده ی پر فراز و نشیبی که زندگی نام دارد پشتیبان باشی و بندگان شایسته ات راهنمایانشان باشند . . . انشاءالله

دیدگاه ها بسته شده است